O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego Rodzica, wyczarowaliśmy dla Waszych pociech przedszkole jak z bajki. Zapraszamy do magicznego świata, w którym będziemy się razem uczyć, bawić i odpoczywać.

Wszystkich Rodziców, którym zależy na tym, by ich dziecko trafiło w dobre ręce i miało szansę na kształtowanie swoich zdolności w nowoczesnym i przestronnym otoczeniu, serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty przedszkola „Czarlandia”. Pod okiem naszych wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli dziecko będzie mogło we własnym, indywidualnym tempie poznawać świat, odkrywać własne zainteresowania i nawiązywać kontakty z rówieśnikami.

Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny, rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe. Szczególny nacisk kładziemy na naukę języka angielskiego. Naszymi nauczycielami są obcokrajowcy, dla których ten język jest językiem ojczystym. Chcemy, aby nasz przyszły przedszkolak rozwijał swoje pasje w klubach zainteresowań, uczestniczył w różnorodnych wycieczkach i spotkaniach z ciekawymi gośćmi. Zależy nam na wszechstronnym rozwoju naszych przedszkolaków, staramy się stworzyć miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom, gdzie każde dziecko jest ważne, a jego potrzeby zauważone

img
img
img
img
img
img
img
img

Obserwuj nas